Запишіть подані слова,...

Тема в разделе "Українська мова", создана пользователем w1zard, 7 мар 2010.

  1. w1zard

    w1zard New Member

    Запишіть подані слова, поставте, де потрібно, пропущені букви чи знаки.Поміч...ю, промін...ю, торф...яний, св...ято, дзв...якнути, покликай...я, з...їсти, львів...янин, пр...поганий, пр...береж...я, від...аний, лавин...ий, солов…їн…ий, олов'ян...ий, Стеф...юк, з(с)шити, жираф...ячий, матір...ю, без...язикий, роз...юшити, воз...єднаний, пан...європейський, Хар...ків, ін...ший, духм...яний, тр...ох, роз(с)чистити, пр...бігти, по-україн...с...кому, винос…те, мудріст...ю, машин...ий, р...юкзак, полум...я, електрон...ий, п...єдестал, м...який, товариш..., якіс…ний, об'їз...ний, з(с)твердити, однозмін…ий, височен…ий, зелен...ю, гордіст...ю, безліч...ю.
     
  2. SIVIRG

    SIVIRG New Member

    Поміччю, промінню, торф*яний, свято, дзвякнути, покликайся, з*їсти, львівяни, препоганий, прибережжя, відданий, лавинний, солов*їний, олов*яний, Стефюк, зшити, жираф*ячий, матір*ю, безязикий, роз*юшити, воз*єднати, пан європейський, Харків, інший, духмяний, трьох, розчистити, прибігти, по-українському, п*єдестал, м*який, товариш, якісний, об*їзний, ствердити, однозмінний, зеленню, гордісттю,безліччю.
     

Поделиться этой страницей

Наша группа