Лист до Чіпки...

Тема в разделе "Українська література", создана пользователем PashaStos, 22 мар 2010.

  1. PashaStos

    PashaStos New Member

    Лист до Чіпки з роману Панаса Мирного "Хіба ревуть воли, як ясла повні"
     
  2. LimonKa

    LimonKa New Member

    Любий Чіпко!
    Сьогодні мати наказала мені піти до суду,тому що в нас проблеми з квартирою.Мати не може сама розібратися,адже в неї проблеми...Дуже слабке здоров'я-вона не може ходити та хворіє вже четвертий рік.Колись давно вона переписала квартиру на мене з братом,та він поїхав...Зараз ненька моя настільки захворіла,що лікарі говорять про те,що вона не доживе до Нового року...Тут і з'явився мій брат.Він каже про те,що квартира буде його.Я знаю,що він дав хабар судді,та в мене немає грошей,щоб дати більше.Все йде на ліки моїй матусі.Що мені робити?Не дай  Боже він відсудить в нас хату та ми с ненькою опинимося на вулиці...
    Що мені робити?Я знаю,що в тебе була схожа історія...Чіпко,де справедливість у цьому світі?Мене з'ідає ненависть до брата.Що за родинні зв'язки такі?Чого вони стоять?Ні гроша.У наш час немає правди.та кбуло і завжди буде!Адже так жити не можна!Що мені зробити для того,щоб щось змінити?
    Мені лише вісімнадцять років,а я вже розочарувався у житті.Мені ні до кого піти по пораду і я сподіваюся лише на тебе.
    Допоможи,прошу тебе!Буду чекати твоєї відповіді.
     

Поделиться этой страницей

Наша группа