Помогите! Мне нужно...

Тема в разделе "Литература", создана пользователем Chelenger, 10 мар 2010.

  1. Chelenger

    Chelenger New Member

    Помогите! Мне нужно написать сочинение на тему "как я открыла для себя Достоевского", вот это пойдёт или нет? Если нет, УМОЛЯЮ, помогите написать.Заранее спасибо!!!

    Це відкриття, я відкрила для себе Достоєвського! Раніше слухаючи про те, що Достоєвський - це сила, це гігант і пр. і пр., я презирливо сопіла ... Мабуть доросла! Я зачарована, я заворожена, я розтягувала кінцівку, хоч і дуже хотілося дізнатися, я розтягувала задоволення.
    Сюжет до вульгарності банальний: вбивство з метою пограбування ... Але скільки думок, скільки емоцій і переживань! Якщо чесно, Раскольников, інший раз, доводив до сказу ... Яка цяця, геній не визнаний, а працювати не пробував?!
    Сонечку Мармеладова просто шкода, бідне забиту істоту, але який стрижень.
    Дуня і Пульхерія Олександрівна - віддані, люблячі його серця, які всією душею переживають за свого Родю, і чиїми почуттями і засобами він безпардонно користується.
    Разуміхін - єдиний друг, вірний і відданий, справжній.
    Всі, абсолютно всі, кружляють навколо Родіона Романича, але він самотній, він жорстокий, він зневажає їх усіх. Хоча він не позбавлений і людинолюбства, він може віддати останні гроші на похорон, причому це останні гроші матері його, які по крихтах вона нашкрябана; може винести дітей з пожежі, може ... але чому ж тоді всі здаються йому людьми другого сорту, біологічним матеріалом, чому так легко він може зробити боляче близьким людям? Навіщо йому потрібні сльози їх і страждання?
    На всі питання, що виникають при прочитанні, кожен відповість сам.
    І, звичайно, любов перемогла всі! Дещо несподівано, але приємно. І, напевно, заслужено.
     
  2. may j

    may j New Member

    Мені сподобалось! Клас!
     

Поделиться этой страницей

Наша группа