Твір на тему...

Тема в разделе "Українська мова", создана пользователем 2loop, 25 фев 2010.

  1. 2loop

    2loop New Member

    Твір на тему бережи здоровя змолоду
     
  2. VaKo-TaFA

    VaKo-TaFA New Member

    Бережи здоров'я з молоду Всі батьки та рідні піклуються про здоров’я своїх дітей. Скільки разів доводиться чути: «Обов’язково поснідай», «Поїж, а потім підеш гуляти!», «Мий руки перед їжею!» Це тільки окремі приклади того, чого від дітей вимагають дорослі. Навіщо все це робити? Поки діти маленькі, їх організм росте і розвивається, він потребує багато енергії. Якщо змалечку не слідити за харчуванням, то в дорослому віці це може обернутися бідою. Безліч захворювань кишково-шлунково тракту, зниження зору, погані зуби і нігті, це неповний перелік того, що чекає людину у дорослому віці, якщо вона не приділяє достатньої уваги правильному та своєчасному харчуванні у дитинстві. Практично всі дитячі травми, хвороби, інфекції проявляються з впливом часу у дорослому віці. Коли людина виростає, вона починає страждати на різні захворювання і винить себе за те, що не прислухалася до порад дорослих.
    Я,звісно, як і більша частина людей, вважаю, що здоров"я треба берегти,а берегти його треба як слід,ще змалку. У деяких людей виникають такі запитання-відповіді:наприклад, навіщо мені ходити до лікаря, у мене ж нічого не болить,змалку всі діти миють руки тільки раз на день,беруть руки в рот запилені,але ж вони не можуть зрозуміть що це все мікроби, через цю пиль вони потрапляють до кишечника, та перетворюються у ще більше більше та більше кількість мікробів.Потім ці мікроби потрапляють до желудку та з"являється якась серйозна хвороба.Я вважаю,що так не треба, змалку і зовсім треба намагатися зовсім не хворіти.Для цього треба мити руки 4 рази на день,купатися,чистити зуби, щоб мікроби не потрапляли ні в якому разі до організму.Бережіть своЄ здоров"я змалку та будете здоровими усе своє життя!

     
     

Поделиться этой страницей

Наша группа