сочинение на темы...

Тема в разделе "Українська література", создана пользователем Lavrik, 2 апр 2010.

  1. Lavrik

    Lavrik New Member

    сочинение на темы 1) Чи варто вивчати історію 2) Значення реклами у житті суспільства пожалуйстапомогите срочно надо и если можно то не с интернета
     
  2. Ivanp

    Ivanp New Member

    Питання : варто вивчати історію повинно навіть не існувати!Адже історія-це наше минуле,минуле наших рідних , предків.Як можна жити незнаючи минулого?Немає тих знань,на яких потрібне грунтуватись наше майбутнє.Історія розповідає про життя предків:про їх побут,звичаї,працю,економіку,навіть думки!Це надзвичайно цікаво вивчати,і це дійсно потрібно знати людині.З людиною яка незнає елементарних речей про минуле життя рідного краю немає про що поговорити.Це не освічена , безграмотна людина. І напевно не зацікавлена своїм майбутнім.Бо майбутнє-прямопропорційне минулому!
     
     
    Я вважаю що реклама несе за собой тільки поганий вплив на людину.А отже і значення з реклами,немає ніякого.Зазвичай в рекламі демонструють дорогі,шкідливі для здоров*я речі,на яких люди заробляють собі гроші.Позитивного впливу від реклами-я просто не бачу.І пропоную її взагалі не дивитись. :)
     

Поделиться этой страницей

Наша группа