Допоможіть, будь-ласка. Потрібно...

Тема в разделе "Українська література", создана пользователем golden_star, 25 мар 2010.

  1. golden_star

    golden_star New Member

    Допоможіть, будь-ласка. Потрібно скласти прозову гумереску
     
  2. inna

    inna New Member

    Посеред ночі один із найбільших вітчизняних багатіїв прокинувся в холодному поту й зі сльозами на очах:
     
    — Ой, що ж я наробив, що ж я наробив... — затужив, чим не на жарт стривожив розбуджену його лементом дружину.
     
    — Що сталося, дорогий? — заметушилася вона біля чоловіка. — Чого ти розридався, як мала дитина?!
     
    — Ой, не можу... Хоч іди та вішайся або застрелься! Наснилося, що, бувши підлітком, у рідного батька поцупив із кишені червінця, якого той тримав на хліб для всієї сім’ї... Та щоб мені руки повсихали! — не припиняючи хлипати, картав той себе.
     
    — Заспокойся, — зітхнула полегшено жінка. — Адже нічого страшного не сталось... У народі кажуть: «Куди ніч, туди й сон»...
     
    — Та як ти не розумієш?! — спалахнув чоловік. — Уві сні я ще ніколи й нікого не обкрадав! А тут раптом рідного батька! Останню десятку спер! Ой, не можу... Ой, накапай мені чогось заспокійливого, бо не знаю, що із собою утну!..
    І тільки випивши чарку дорогого марочного коньяку, врешті заспокоївся і знову заснув, мов дитина.
     

Поделиться этой страницей

Наша группа