Твір розповідного характеру...

Тема в разделе "Українська мова", создана пользователем mstar, 12 мар 2010.

  1. mstar

    mstar New Member

    Твір розповідного характеру "У музеї Тараса Шевченка" ПОМОГИТЕ , ОЧЕНЬ НАДО! !!!!
     
  2. LizaR

    LizaR New Member

    Одного дня я вирішила(шив), разом з подругою зайти до музею Тараса Григоровича Шевченка. На вході до музею нас привітав дивний чоловік, таке відчуття ніби він охороняв музею, можливо це був охороник.Коли ми зайшли нас охопив смуток адже в день коли ми пішли був день його смерті 10 березня 1896 рік. Ми роздивлялися спочатку фотографії з його дитинства він виглядав досить стриманим та гарним хлопчиком. Залишилося дуже багато речей Тарасика які не залишали байдужими.
    Найбільше його відкриття був кобзар і я ж миттю побігла до крамниці і купила кобзар це була дивовижна книга. Такі цікаві сторінки від яких неможливо відвести погляд. Дізналася я про нього досить багато він прожив всього 47 років, але ці роки  не всі були добрими адже він 10 років прожив у кріпацтві і всього 15 на волі але на чужині. Його твори стали відомими на весь світ. Покинувши музей на насутпний день нам задали написати про цей музей твір....
    Вшануймо память Тараса Григоровича Шевченка!!!!
    Якщо нада будуть твори пиши мені я тобі все напишу якщо тобі не сподобається тоді давай я тобі перероблю пиши!!!!!
     

Поделиться этой страницей

Наша группа