міні-твір на тему...

Тема в разделе "Українська мова", создана пользователем katusha, 5 апр 2010.

  1. katusha

    katusha New Member

    міні-твір на тему "Моє хобі"
     
  2. josef_mengele

    josef_mengele New Member

    Моє улюблене хобі - це танці . Наскільки я себе пам'ятаю , мені завжди подобалося танцювати. Навіть коли я була маленькою , я завжди танцювала , тільки почувши музику . У дитячому садку мені дуже подобалося виступати на різних концертах і святах . Мене часто ставили в перші ряди , тому, що я добре танцюю

    У школі у нас теж є уроки танців , тобто ритміка . На жаль , у нас їх небагато , але мені вони дуже подобаються. На ритміці ми розучуємо самі різні танці , польку , мазурку , ча -ча -ча , самбо і , звичайно ж , вальс.

    Кожен танець дуже цікаві , має свої особливості , тому що різні танці зародилися в різних країнах. Наприклад , полька і мазурка прийшли з Польщі , а вальс - це традиційно австрійський танець. Дуже багато танці прийшли до нас з Латинської Америки , яка знаменита на весь світ своїми танцювальними фестивалями і парадами .

    Найбільше мені подобається вальс і танго. Вальс зобов'язані знати всі , мені здається. Наприкінці кожного навчального року кожен клас виступає зі своїми танцями на шкільному фестивалі . Це дуже гарний і веселий фестиваль. Всі приходять ошатними , красивими , доглянутими . Дівчатка одягають дуже красиві сукні .

    Я дуже люблю виступати на фестивалі. Мені подобається танцювати перед публікою. І , думаю , у мене це непогано виходить.
     

Поделиться этой страницей

Наша группа