написати твір за...

Тема в разделе "Українська література", создана пользователем e-sergius, 28 мар 2010.

  1. e-sergius

    e-sergius New Member

    написати твір за прислівям
     
  2. UntaKa

    UntaKa New Member

    НЕ РОДИСЬ БАГАТИЙ, А РОДИСЬ ЩАСЛИВИЙ
     Іноді мені дуже-дуже хочеться мати багато грошей. Я б тоді стільки всього накупила! І тістечок, і суконь. і джинсів, і нової техніки додому... А головне-- поїхала б подорожувати. Об їхала б усю земну кулю! Затримувалася б у кожній країні, яка сподобалася, на стільки, на скільки заманеться, їздила би по всіх містах, дивилася, як живуть люди, роздивлялася б визначні місця й пам ятки... Мала б велике задоволення. А ще,  якби я була багатою, допомагала б тим людям, які цього потребують, - хворим, нужденним...                                                                             Отут я, замріявшись, завжди і  згадую, що головне в житті - все ж таки не багатство, а щастя і здоров я. Скільки є у світі заможних,але нещасних людей, які страждають на тяжкі, навіть невиліковні, хвороби, яких не люблять близькі люди, які самотні й не мають із ким поділитися своїм болем і своїми радощами.Ніхто, навіть найбагатша людина , не застрахована від важкої хвороби, стихійного лиха, страшної авіакатастрофи, зради друзів, смерті близьких людей.Адже багатство - зовсім не запорука щастя в житті, злагоди в родині, душевної гармонії.                                         І тоді я думаю:наскільки важливішим за заможність і впливовість є просте людське щастя. І мрію: нехай у мене будуть друзі, коханий чоловік, здорові діти і міцна сім я. Коротше кажучи: нехай у житті щастить!
     

Поделиться этой страницей

Наша группа